2.Akdeniz Bilişim Zirvesi

2.Akdeniz Bilişim Zirvesi

2. Akdeniz Bilişim Zirvesi AKM Aspendos Salonu Antalya’da 26 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

1. Akdeniz Bilişim Zirvesi sonrası yapılan haberler ve yorumlardaki memnuniyet yeni organizasyonların geleceğinin sinyalini vermişti.
Organizasyon ayağını geçen yıl olduğu gibi yeniden Piksel Akademi üstlendi. Daha kapsamlı bir halde gerçeklesen 2.Akdeniz Bilişim Zirvesi, bilişim sektörünü Antalya’da ağırladı. II. Akdeniz Bilişim Zirvesi, 26 Kasım 2016’da AKM Aspendos Salonu’nda Antalya’da gerçekleşti. 1000 katılımcı hedefiyle başlayan zirve, sosyal medyadan ve mail üzerinden bir çok güzel dönüş ve soru aldı.

Zirvede Sanal Gerçeklik-VR /AR, 3D Print, Siber Güvenlik, Ethical Hack ve Dijital Medya konuları yer aldı. Alanında, ülke ve dünya çapında marka olmuş isimler yine zirvede yerlerini aldı.

Etkinlikte 7 konuşmacı kendi alanlarında 40’ar dakikalık sunumlar gerçekleştirdi ve fuaye alanında bir çok bilişim standı yer aldı. Özellikle sanal gerçeklik ve 3d print meraklıları için çok güzel sürprizler hazırlandı.

Piksel Akademi’nin sosyal medya hesaplarından ve sosyal ağlar üzerinden #bilisiminkalbinde, #ABZ2016 hastagleri kullanılarak gelişmelerin tabii ki sağlandı.

“Akdeniz’in en kapsamlı zirvesine birçok sürprize hazır olun!” slogan ile yola çıkan etkinlikte “En Iyi Blog” ödülü ve “Gelecek Vaat Eden Proje” ödülü verildi.

“En Iyi Blog”
Hasibe Gül

“Gelecek Vaat Eden Proje”
Serkan Gündogan

2.Akdeniz Bilişim Zirvesi Konuşmacıları

HASAN TÜRKYILMAZ

HASAN TÜRKYILMAZ

GROWTH HACKER

GÜRCAN SERBEST

GÜRCAN SERBEST

İMECE STUDİOS

CİHAN GÜLAÇ

CİHAN GÜLAÇ

Bilişim Liderleri

EVREN BANGER

EVREN BANGER

Microsoft - MVP

HASAN YALÇIN

HASAN YALÇIN

UX Designer

KAAN GÜLTEN

KAAN GÜLTEN

Webtures

Emrah KOZAN

Emrah KOZAN

Akdeniz Bilişim Zirvesi Organizasyon Direktörü & Piksel Akademi Kurucusu